Esenyurt’ta seyir halindeki mikser şoförü, içerisindeki beton suyunu döke döke ilerledi. Kontrolsüz şekilde suyu döken ve trafiği tehlikeye atan mikserin sürücüsü, yol üzerindeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
![](https://zeytinburnundanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/01/esenyurtta-beton-suyunu-doke-doke-giden-mikser-vOdbYcr3.jpg)
Esenyurt’ta seyir halindeki mikser şoförü, içerisindeki beton suyunu döke döke ilerledi. Kontrolsüz şekilde suyu döken ve trafiği tehlikeye atan mikserin sürücüsü, yol üzerindeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.