Üsküdar’daki denetimlerde polis, drone ile de çalışma yaptı. Şüpheliler durdurularak evrakları kontrol edildi. Kimlik kontrolü yapılan 3 kişinin ülkeye kaçak yollarla girdiği tespit edildi. Yakalananlar emniyet ekipleri tarafından sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresine gönderildi.
![](https://zeytinburnundanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/07/istanbulda-kacak-gocmen-denetimleri-1-8K52VtdJ.jpg)
Zeytinburnu’ndaki denetimlerde de drone kullanıldı. Şüpheli görünen kişilerin yanlarına gidilerek kimlik ve GBT kontrolü ve üst araması yapıldı. Avcılar’da da evraklarında eksik olan 3 kaçak göçmen ekiplerce yakalandı.
![](https://zeytinburnundanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/07/istanbulda-kacak-gocmen-denetimleri-2-cpnlG8zd.jpg)