Kaza, Samsun- Sinop kara yolu Bafra ilçesinde meydana geldi. Adem Bahçevancı yönetimindeki 57 AN 075 plakalı otomobil ile Kadir Durgun yönetimindeki 77 DY 823 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada, Kadir Durgun ile yanındaki 1 yaşındaki Ali Eren Durgun, Nuriye Beyazpınar ve Hatice Beyazpınar ve diğer aracın sürücüsü Adem Bahçevancı yaralandı.
![](https://zeytinburnundanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/06/samsunda-otomobiller-carpisti-1i-bebek-5-yarali-1-a5ZximaB.jpg)
Yaralılar, bölgeye sevk edilen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Bafra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.